Βράβευση για το Γυμνάσιό μας

αρχείο λήψης

Την Κυριακή 15 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00, στο Μαλλιαροπούλειο Δημοτικό Θέατρο Τρίπολης, θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση βράβευσης των νικητών/νικητριών του Περιφερειακού Εκπαιδευτικού Διαγωνισμού με τίτλο:  «1821 μέτρα σε 200 δευτερόλεπτα».

Βραβείο θα λάβουν 2 μαθήτριες από το Σχολείο μας. Η Βλαχοπαναγιώτη Όλγα και η Παινέση Σταματίνα της Β΄ τάξης.

Ευχόμαστε συγχαρητήρια και καλή πρόοδο στις 2 μαθήτριες του Σχολείου μας για την επιτυχία τους, καθώς και στους/στις άλλους/άλλες μαθητές/μαθήτριες που είχαν λάβει μέρος στο διαγωνισμό.

Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Πελοποννήσου, οι Υπεύθυνοι/ες Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού Πελοποννήσου, στα πλαίσια των εκδηλώσεων  για την επέτειο των 200 χρόνων από την Ελληνική Επανάσταση του 1821.

Με την υποστήριξη της Περιφέρειας Πελοποννήσου και  του Δήμου Τρίπολης.